Мобільна тривожна кнопка

— це спеціальний пристрій, який активує сигналізацію при натисканні на нього.

Тривожна кнопка є практично незамінною річчю для забезпечення належного рівня безпеки на будь-якому об'єкті або в будинку.

Тривожна кнопка
знак якості 2020 знак якості

Кнопка тривожного виклику

Тривожна кнопка - необхідна і популярна послуга.

У разі виникнення конфліктної або непередбаченої ситуації на об'єкті, що охороняється, у клієнта є можливість викликати групу швидкого реагування, яка в найкоротші терміни прибуває до клієнта і вживає заходи, для запобігання небезпечної ситуації, в якій опинилася людина.

«Тривожна кнопка» (КТВ) в основному використовуються на цілодобових об'єктах, де персонал постійно перебуває на робочому місці і може виникнути необхідність в терміновому виклику на об'єкт служби охорони, а найшвидший спосіб викликати охорону на об'єкт у разі непередбаченої ситуації - це натиснути «кнопку тривожного виклику ».

Також один з моментів використання «КТВ» - це приватні домоволодіння, де знаходяться діти і люди похилого віку. У разі необхідності натиснувши на «тривожну кнопку» викликати на допомогу групу швидкого реагування.

Кнопка тривожного виклику

Вартість уточнюйте за телефонами:

Варіанти тривожних кнопок

Різні варіанти виконавчих пристроїв дозволяють реалізувати різними способами виклик групи швидкого реагування:

Стаціонарна тривожна кнопка встановлюється на об'єкті, що охороняється і для активації необхідно натиснути її в тому місці, де розташована кнопка. Як правило, місцями установки є - нижня частина стільниці, на стіні, в доступному для користувача місці.

Радіо брелоки - переносний варіант кнопки тривожного виклику, дозволяє клієнту скористатися брелоком в зоні дії радіоприймача.

Ще одним видом кнопки тривожного виклику є «Лялька», виконання у вигляді банківської упаковки купюр дозволяє її використовувати в фінансових установах (банках, кредитних установах, ломбардах).

Є питання?

Залиште свої дані та наш фахівець зв'яжется з вами, щоб дати детальну інформацію по Вашому питанню

Натискаючи на кнопку відправити, ви даєте згоду на обробку персональних даних

Стаціонарна тривожна кнопка, брелок

Це спеціальний пристрій, який активує сигналізацію при натисканні на нього. Такий пристрій є практично незамінною річчю для забезпечення належного рівня безпеки на будь-якому об'єкті або в будинку.

На відміну від звичайної сигналізації, стаціонарна тривожна кнопка (брелок) спрацьовує не під час злому або спроби проникнення, а лише тоді, коли Ви вирішите натиснути на неї. Це буде корисно для різних установ, що працюють з клієнтами, де традиційна сигналізація, в робочий час, просто не спрацює.

Наша група компаній «Альянс-Безпека» працює з метою забезпечити нашим клієнтам максимальну безпеку будь-яким доступним методом. Тому ми прийняли на озброєння і такий засіб, як стаціонарна тривожна кнопка, брелок.

Стаціонарна тривожна кнопка, брелок

Подібні системи сигналізації можна умовно розділити на 3 типи: стаціонарна тривожна кнопка, брелок і спеціальна «кукула», замаскована під якийсь об'єкт, найчастіше пачку купюр. Перший варіант тривожних кнопок є самим традиційним, який кріпиться в зручному і непримітному місці, що б Ви могли легко активувати її, при необхідності. Другий же варіант тривожних кнопок, не прив'язує Вас до конкретної точки, а дозволяє переміщатися в радіусі дії передавача, що б в будь-який момент Ви могли викликати групу швидкого реагування. І третій варіант, особливо популярний в банківських структурах, спрацьовує при витягуванні бутафорної пачки грошей.

Яким би не був Ваш вибір: брелок, стаціонарна тривожна кнопка або «пачка купюр», Ви завжди можете розраховувати на своєчасний приїзд нашої групи і ефективну допомогу.