Сигналізація

- забезпечення безпеки й збереження Вашого майна.

Охоронна сигналізація / пультова охорона
знак якості 2020 знак якості

Вартість

Перевага роботи з однієї охоронною організацією - все Ваше приватне і бізнес майно під охороною однієї надійної компанії.

Підключаємо до пульта!
Підключаємо до пульта!

Середній час прибуття на об'єкт становить 5 хвилин, що за нашими даними кращий показник на ринку.

У вартість системи безпеки включено наші фірмові додаткові бонуси та переваги.

Для будинку Монтаж системи сигналізації.
Для офісу Монтаж системи сигналізації

Що Ви отримаєте?

Ви власник нерухомості, у Вас є квартира, будинок, дачний котедж або офіс і Ви для себе не можете вирішити, як захистити своє майно - охоронна сигналізація Ajax, змонтована нашими фахівцями, захистить Вас від страхів і переживань.

Наявність дротової апаратури

Наявність охоронного обладнання (дротової так і бездротової апаратури) на ринку, дозволяє надавати замовнику різні варіанти комплектації охоронних систем.

У Вас вже зроблений ремонт, над яким старанно працювали дизайнери і всі члени Вашої родини - а постало питання по обладнанню системою охоронної сигналізації, пропонуємо скористатися таким бездротовим обладнанням, як Satel, Jablotron, Visonik. Передові технології, що використовуються виробниками обладнання, а також різні варіанти комплектації, дозволяють охороняти як квартиру, так і особняк, не втрачаючи якість.

Під час ремонтних робіт на об'єкті, фахівці нашої компанії можуть провести монтаж провідної системи охоронної безпеки, сигналізації різної складності. Обладнання, що використовується для охорони об'єктів, вироблено світовими лідерами індустрії з систем безпеки - DSC (Канада), Visonik (Ізраїль), PIMA (Ізраїль), Лунь (Україна), Satel (Польща), Jablotron (Чехія).

Висококласні фахівці компанії забезпечують як гарантійне так і післягарантійне обслуговування систем охорони.

Якщо у Вас вже є змонтована система охорони

Фахівці компанії виконають підключення охоронної системи до пульту централізованої охорони нашої компанії та забезпечать повне обслуговування системи безпеки.

Пульт централізованої охорони компанії Альянс Сек'юріті дозволяє обслуговувати різні системи охоронної сигналізації, що підключені до нього. Технічний відділ досконало знає і обслуговує всі представлені на ринку охоронні системи.

Наличие безпроводной аппаратуры

Є питання?

Залиште свої дані та наш фахівець зв'яжется з вами, щоб дати детальну інформацію по Вашому питанню

Натискаючи на кнопку відправити, ви даєте згоду на обробку персональних даних

Охоронна сигналізація Ajax

Охоронна сигналізація (замовити в нашій компанії Ви зможете за лояльною ціною) забезпечує безпеку і неушкодженість Вашого майна. Система безпеки Ajax дозволяє надійно і безперервно контролювати необхідне приміщення. У разі виникнення будь-яких проблем, наші фахівці швидко зреагують і приїдуть до Вас на об'єкт.

Якщо Вам потрібна охоронна сигналізація Ajax, замовити яку ми Вам пропонуємо за розумними цінами, дзвоніть одразу нам в компанію. Співпрацюючи з нами, Ваш об'єкт і все майно будуть під строгим контролем і надійним захистом системи безпеки истема безпеки Ajax. З нами Ви можете не турбуватися про збереження своїх цінних речей.

Охоронна сигналізація
Охоронна сигналізація

Охоронна сигналізація (замовити за адекватними цінами) може використовуватися як для будинку, так і для офісних приміщень. Телефонуйте нам в компанію і наші фахівці зможуть обговорити з Вами всі деталі. Також Ви можете відвідати наш сайт, на якому є вся корисна і необхідна інформація. При виникненні питань, у Вас завжди є можливість скористатися нашою професійною консультацією.

Охоронна сигналізація (замовити за бюджетною ціною в нашій компанії) зможе вберегти від неприємностей будь-яку Вашу нерухомість. Ви зможете виїхати на відпочинок або в робоче відрядження з упевненістю, що Вашому майну нічого не загрожує. Охоронна сигналізація, замовити яку радимо в нашій компанії, користується великим попитом. це не дивно, адже вона має великий ряд переваг.

Перевага роботи з однієї охоронною організацією - все Ваше приватне і бізнес майно під охороною однієї надійної компанії.