Установка відеоспостереження

Технічний відділ компанії «Альянс Сек'юріті» пропонує послуги по монтажу, установці і проведення пуско-налагоджувальних робіт систем відеоспостереження для будь-яких об'єктів, будь-яких обсягів і складності.

Ми працюємо з професійним обладнанням та також здійснюємо сервісне обслуговування систем охоронного телеспостереження в Одесі і Одеській області.

Охоронне відеоспостереження
знак якості 2020 знак якості
Тип системи Орієнтовний склад обладнання ціна,грн.
Система відеоспостереження Відео камера з пристроєм трансляції відеосигналу - 1 шт. Блок живлення - 1 шт. 3500*

* - узгоджується додатково

Камери

Аналогові відеокамери Division 700ТВЛ (960H)

перейти до каталогу
Реєстратори

Аналогові відеореєстратори Division

перейти до каталогу

Відеоспостереження в Одесі

Відеоспостереження в Одесі

Останнім часом набуло великого поширення використання систем відеоспостереження як на промислових об'єктах, офісах, так і в приватному секторі. Ще кілька років тому системи відеоспостереження можна було зустріти тільки в спеціалізованих місцях, то сьогодні, завдяки зменшенню вартості, і збільшення пропозицій і попиту, такі системи встановлюються повсюдно.

Зараз великою популярністю користується IP відеоспостереження. Однак, аналогові носії досі використовуються. Установка аналогових систем відеоспостереження в Одесі і Одеській області в основному, популярна в невеликих магазинах і компаніях.

Систему відеоспостереження можна розділити на три компоненти:

  • Це безпосередньо сама камера
  • Система запису і обробки
  • Монітори.

Безпосередньо для обробки відео часто застосовуються відеореєстратори, які передають зображення з декількох камер на один монітор і при цьому вони також можуть виробляти почний запис переданого відеосигналу. Це дуже зручно для контролю території. Відеореєстратори мають власну пам'ять і захищений від різних впливів корпус. Для зручності користувачів існують системи з інтелектуальною обробкою записаного зображення, так званою, аналітикою.

В разі поломки через погодні фактори, наші професіонали проводять сервісне обслуговування систем відеоспостереження.

У житловому просторі людини, системи спостереження також дуже популярні. Це камери в під'їздах багатоквартирних будинків, відеоспостереження в приватних будинках, котеджних селищах. Ці системи мають певний ступінь захисту. А в зв'язку з повсюдним використанням комп'ютерних мереж, будь-які системи спостереження стали куди більш функціональними. Вони можуть записувати в певний час, після тривожного події, дають можливість доступу до архіву та в режимі online.

 Відеоспостереження в Одесі

Є питання?

Залиште свої дані та наш фахівець зв'яжется з вами, щоб дати детальну інформацію по Вашому питанню

Натискаючи на кнопку відправити, ви даєте згоду на обробку персональних даних

Монтаж відеосистем спостереження

 Відеоспостереження в Одесі

Вам потрібен монтаж відеосистем спостереження? Група компаній «Альянс Безпека» обіцяє Вам допомогти. Для нас завдання номер один - це Ваша безпека. У нас існує кілька напрямків, які оперативно та якісно виконують свою роботу. Звертайтеся до нас і ми зможемо надати Вам надійний захист.

Якщо Вам необхідний монтаж відеосистем спостереження, дзвоніть одразу в «Альянс Безпека». Фахівці нашої компанії зможуть зробити весь процес якісно і на професійному рівні. Вам сподобається результат отриманої роботи.

Монтаж відеосистем спостереження має великий ряд переваг. Ви можете мати цілодобовий доступ до подій на необхідному об'єкті. У разі будь-яких подій у Вас буде можливість переглянути ситуацію на відео і зробити для себе правильні висновки. Ви зможете навіть на відстані контролювати весь процес і мати на нього вплив. Вам не доведеться переживати, що щось може залишитися непоміченим, у Вас буде доступ до перегляду повністю всіх даних.

Монтаж відеосистем спостереження користується популярністю як у різних організацій, підприємств, установ і так далі, так і у простих людей. Ця послуга дозволить Вам зберегти строго налагоджений робочий і виробничий процес.

Монтаж відеосистем спостереження у Вашому домі дасть Вам можливість зберігати його в повній безпеці і під Вашим безперервним контролем.

Група компанія «Альянс Безпека» якісно і оперативно здійснює монтаж відеосистем спостереження. Ми дбаємо про Ваш захист і безпеку.

 Відеоспостереження в Одесі

З усіх питань телефонуйте: