Пультова охоронна сигналізація

Пультова охорона
знак якості 2020 знак якості

Співпрацювати з нами вигідно

Спеціалісти запропонують Вам найбільш дієве рішення для Вашого об'єкту, з урахуванням виділеного бюджету.

Ми працюємо з різними охоронними структурами і можемо запропонувати оптимальний для Вас варіант реагування , а при необхідності - безкоштовно замінити його іншим.

До чотирьох каналів передачі повідомлень: по телефонних лініях, GPRS, VOIS, SMS.

Наша система сумісна з різноманітним об'єктовим обладнанням провідних вітчизняних і світових виробників.

Власна технічна служба забезпечить післямонтажне сервісне обслуговування!

«СПОСТЕРЕЖЕННЯ»

Перелік включених послуг:

 • - Цілодобовий контроль персоналом пульту стану системи сигналізації на об'єкті.
 • - Передача тривожної інформації на мобільний телефон замовника (або телефони довірених осіб).
 • - Управління диспетчером пульту системами автоматики на об'єкті (включення систем активного захисту при несанкціонованому проникненні). 50 грн/місяц
«Охорона»

Перелік включених послуг:

 • - Цілодобовий контроль персоналом пульту стану системи сигналізації на об'єкті.
 • - Передача тривожної інформації на мобільний телефон замовника (або телефони довірених осіб).
 • - Управління диспетчером пульту системами автоматики на об'єкті (включення систем активного захисту при несанкціонованому проникненні).
 • - Реагування груп екстреного виклику. 100 грн/місяц
Додаткові послуги

Перелік включених послуг:

 • - Проектування систем охоронної, пожежної сигналізації, пожежогасіння, контролю доступу, відеоспостереження, аудіо, відео домофонів, обладнання активного захисту об'єкта.
 • - Монтаж систем охоронної сигналізації, контролю доступу, відеоспостереження, аудіо, відео домофонів, обладнання активного захисту об'єкта.
 • - Обслуговування систем охоронної, пожежної сигналізації, контролю доступу, відеоспостереження, аудіо, відео домофонів, обладнання активного захисту об'єкта. 10 грн/місяц

*З усіх питань телефонуйте і уточнюйте:

Наші послуги включають:

 • Виїзд фахівця і обстеження об'єкта для визначення місць встановлення та оснащення пульту охорони з урахуванням планування об'єкта та тактики його охорони.
 • Складання специфікацій обладнання (спільно із замовником).
 • Постачання всього спектру обладнання та монтажні роботи.
 • Надання необхідної технічної документації.
 • Гарантійне і післягарантійне обслуговування.
 • Визначення переліку служб швидкого реагування (спільно із замовником).
 • Цілодобовий моніторинг.
 • Модернізацію раніше встановленого на об'єкті обладнання.

Переваги

Переваги

Якими б надійними не були сучасні прилади охоронної та пожежної сигналізації, це - "техніка", а техніка має властивість ламатися. Важливо вчасно це виявити і вжити відповідних заходів. Йтиметься про обслуговування. У нас є кваліфікований технічний персонал, який займається обслуговуванням приладів. Крім тривожних повідомлень, в центр пультової охорони надходять повідомлення про несправності (зникла напруга мережі, обрив лінії між приладом і датчиком, несправність акумулятора, звукової сирени і так далі). Якщо прилад відмовив повністю, ми це теж виявимо по відсутності тестової посилки. Ця інформація також накопичується і обробляється на комп'ютері нашого пульта і надається обслуговуючому персоналу.

Слід наголосити й на тому, що ми можемо охороняти такі місця, які до цих пір не мали можливості охоронятися - мова йде про місця, де немає телефонного зв'язку або якість телефонних ліній така, що передача тривожних сигналів по ним ненадійна. Це стало можливо завдяки використанню в пультовій охороні мережі стільникового зв'язку GSM-900/1800 і пристроїв передачі даних. Фактично, це - будь-яка точка України, що входить в зону покриття одним з операторів стільникового зв'язку стандарту GSM-900/1800. Більш того, ми можемо і маємо можливість контролювати об'єкти і в інших містах. Для охорони досить на місцях створити групи реагування, а інформацію з центру пультової охорони ми надамо їй засобами мобільного зв'язку. І якщо Ви думаєте, що все це коштує занадто дорого для середньостатистичного споживача, то помиляєтеся.

Переваги
Переваги

Користування послугою пультової охорони надає нашому клієнтові ряд додаткових можливостей. Наприклад, подача сигналу «зняття об'єкта з охорони під примусом», можливість встановити в приміщенні нічний режим охорони або встановлювати під охорону лише окремі приміщення, ввести тимчасові обмеження на відкриття об'єкту, ввести нагадування про необхідність постановки під охорону, можливість отримувати щомісячний звіт про роботу системи сигналізації (хто і коли відкривав / закривав об'єкт, відключалася електрика або телефонна лінія).

Унікальні переваги пультової охорони:

 • Технічна надійність встановлюваних систем.
 • Реагування спеціально навченими групами охоронних підприємств по всій території Одеси і приміських районів.
 • Оперативний цілодобовий сервіс і технічна підтримка.
 • Можливість для мережевих клієнтів укладення єдиного договору по всіх об'єктах.
 • Наявність страховки професійної відповідальності охоронних підприємств.
 • У разі відсутності телефонної лінії, для зв'язку з моніторинговою станцією може використовуватися тільки GSM канал.

Sim-карту фірма надає абсолютно безкоштовно на час дії договору.

Основним видом діяльності нашої фірми є надання послуг в області безпеки в Одесі і Одеській області. Ми розгорнули комерційне пультове централізоване спостереження, пультова охорона успішно функціонує не один рік. Ми можемо отримувати інформацію від приладів автоматичної охоронної та пожежної сигналізації (так званих, централей або панелей) по телефонних лініях, а також через стільникову мережу стандарту GSM-900/1800 (GSM сигналізація).  Будівлі і території під охороною розосереджені по місту і області, а Центральний пульт отримує всю інформацію про стан об'єкта і стан сигналізації. Вся інформація зосереджена в комп'ютерній базі даних, автоматично надається оператору під час надходження тривожного сигналу. Організовано цілодобове чергування операторів і групи реагування. Оператори приймають інформацію, що надходить з території, що охороняється, допомагають клієнтам розібратися в деяких ситуаціях, що виникають при експлуатації приладів, направляють групу реагування на виїзд.

коммерческое пультовое централизованное наблюдение

Група реагування здійснює оперативні виїзди на автомобілях по тривожних сигналах. Група забезпечена всією необхідною інформацією: адреса, шляхи під'їзду, який датчик видав тривожний сигнал і його місце розташування, чи продовжується спроба проникнення.

Група має засоби мобільного зв'язку з пультом охорони, з будь-яким абонентом телефонної мережі, а також засоби радіозв'язку всередині групи.

Є питання?

Залиште свої дані та наш фахівець зв'яжется з вами, щоб дати детальну інформацію по Вашому питанню

Натискаючи на кнопку відправити, ви даєте згоду на обробку персональних даних

Вартість пультової охорони

Вас цікавить вартість пультової охорони? Телефонуйте відразу в «Альянс Безпека» і Ви зможете отримати відповідь на всі свої питання. Ми надаємо широкий спектр послуг із захисту необхідного об'єкта. Співпрацюючи з нами, Ви отримаєте професійний, оперативний і надійний захист, який при необхідності зреагує в будь-який час.

Стаціонарна тривожна кнопка, брелок

Якщо Вас турбує таке питання, як вартість пультової охорони, значить дзвоніть одразу нам і ми зможемо задовольнити Вас своєю відповіддю. Такий вид охорони має багато переваг і вважається сучасним варіантом. Він дає можливість контролювати повністю всі процеси, навіть в тих місцях, де поганий зв'язок або зовсім його немає.

Вартість пультової охорони залежить від багатьох нюансів. Тільки після того, як наш фахівець обговорить з Вами всі деталі, можна буде точно озвучити остаточний ціновий діапазон. Ми надаємо доступні послуги пультової охорони за адекватними цінами. Тому кожному з Вас буде вигідна співпраця з нами.

Вартість пультової охорони в нашій компанії стабільна і не піддається впливу зовнішніх факторів. Розраховуйте завжди на нашу підтримку і допомогу. Ви можете скористатися безкоштовною професійною консультацією фахівця. Він допоможе Вам зробити правильний і розумний вибір, а також відповість скільки коштує пультова охорона. Ми найкраща і лідируюча компанія по здійсненню захисту і безпеки.

Група компаній «Альянс Безпека» назве Вам вартість пультової охорони відразу після того, як наш фахівець зробить обстеження Вашого об'єкту.

Вартість уточнюйте за телефонами: