shapka_top.jpg

Про компанію

      


Альянс Безопасность

Группа компаній «Альянс Безпека» - потужна структура, основним завданням якої є забезпечення безпеки клієнтів. З цією метою підприємства, що входять до групи, розділені за напрямками діяльності.

Фахівці компанії готові забезпечити контрольно-пропускний, об'єктовий режим, організацію служби безпеки підприємства. Підбір кадрів з урахуванням специфіки об'єкту, що охороняється.

З метою надання клієнтам повного комплексу послуг з технічної охорони, було введено в експлуатацію комплекс пультової охорони, який забезпечує вивід на ПЦС охоронного обладнання різних виробників. Таким чином, з мінімальними витратами абсолютно всі клієнти можуть бути підключені на пульт в найкоротші терміни, з уже наявними охоронними системами, встановленими на об'єктах. Наявність власного складу груп швидкого реагування, що перекривають територію міста і передмістя, дає можливість якісно при мінімальних тарифах на обслуговування забезпечити завдання, поставлені перед ПЦС клієнтами. Наявність монтажників ПЦС, а також  партнерські програми дозволяють впроваджувати СКУД, системи відеоспостереження, встановлювати домофони і т.д.

Співробітники детективного агентства - висококласні фахівці, за плечима яких величезний стаж оперативної роботи в силових структурах. Наявність колосального досвіду дозволяє здійснювати всілякі побажання клієнтів і все це в умовах суворої конфіденційності.

Професійна юридична підтримка клієнтів також один з видів послуг групи компаній «Альянс Безпека». Юристи і адвокати компанії забезпечують юридичну допомогу, проводячи консультації клієнтів, а також представляючи інтереси клієнтів в судах та інших організаціях.